Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Księgowy/a z angielskim

Katowice

, Talentuno

Księgowy/a z angielskim
Katowice

Opis stanowiska

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących

  •  Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur

  • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)

  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku

  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy

  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm

Wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych

  • Doświadczenie w obszarze OtC/AR, preferowane w obszarze BPO/SSC

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego

  • Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie

  • Energia i chęć do działania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobrą kawę