Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

PRACOWNIK OBSŁUGI STACJI PALIW
Bełchatów

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
- Obsługa kasowa na stacji paliw.
- Sprzedaż artykułów dostępnych na stacji.
- Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania

- Obsługa komputera w stopniu podstawowym.
- Miła i sprawna obsługa klienta.

Oferujemy

Oferujemy:
- Umowa o pracę.
- Wynagrodzenie w kwocie 3000,00 zł netto.
- Praca w trybie ciągłym.
- Możliwe zatrudnienie od zaraz – pracodawca akceptuje oczekiwania na pracownika z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia.