Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy b. sanitarna-woj. świętokrzyskie

Kielce

, Proguest

Przedstawiciel Handlowy b. sanitarna-woj. świętokrzyskie
Kielce

Opis stanowiska

Międzynarodowy dostawca zintegrowanych materiałów technicznych poszukuje do swojego zespołu osoby potrafiącej budować długotrwałe i pozytywne relacje z klientami z branży sanitarno-grzewczej, a także lubiącej prace w terenie. Firma ma wieloletnią tradycję na europejskich rynkach, a jej marka jest znana i ceniona wśród wielu instalatorów. Jest to firma globalna, ale działająca lokalnie. W Polsce posiada ok. 40 oddziałów, a jej asortyment łączy w sobie wiele branż dlatego jest znana wielu firmom wykonawczym z całego kraju.

Do zadań na stanowisku należeć będzie:
- sprzedaż produktów na powierzonym terenie (woj. świętokrzyskiego)
- budowanie i umacnianie długotrwałych relacji z klientami
- powiększenie bazy o nowych klientów
- doradztwo techniczne z zakresu asortymentu sanitarno-grzewczego

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
- doświadczenie w obsłudze klienta z branży sanitarno-grzewczej
- znajomość asortymentu w/w branży
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
- czynne prawo jazdy kat. B
- dodatkowym atutem będzie wykształcenie związane z branżą

Oferujemy

Firma oferuje:
- pracę u międzynarodowego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku, rozpoznawalnej marce i wysokich standardach zarządzania
- wynagrodzenie, składające się z wysokiej części stałej oraz comiesięcznej premii
- profesjonalny pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
- prywatna opieka medyczna
- kartę MultiSportu
- ubezpieczenie grupowe
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, telefon, laptop