Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (30-002)

Praca na stanowisku Web Developer

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, Talentuno

Web Developer

Opis stanowiska

  • Oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP7
    • Dobra znajomość dowolnego frameworka PHP MVC
    • Dobra znajomość baz danych (MySQL, PostgreSQL)
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS
    • Dobra znajomość frameworków i bibliotek JavaScript
    • Dobra znajomość Bootstrap, Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne
    • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
    • Chęć poznawania nowych technologii
    • Dobra komunikatywność

    Mile widziane:

    • 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP)
    • Dobra znajomość ReactJS
    • Umiejętność tworzenia wielojęzycznych stron www
    • Znajomość systemów kontroli wersji (preferowany GIT)
    • Znajomość Azure DevOPS lub TFS
    • Doświadczenie w pracy zespołowej i SCRUM
    • Znajomość technologii Microsoft Azure

Wymagania

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w technologiach m.in. PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, React
  • Utrzymanie istniejącego oprogramowania poprzez analizę jego funkcjonowania oraz poprawę błędów (w tym krytycznych)
  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
  • Przeglądanie i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji
  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych z zajmowanym stanowiskiem oraz posiadanych certyfikatów i egzaminów w zakresie i formie potwierdzonej przez przełożonego
  • Praca w zespole SCRUM

Oferujemy

  •         Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  •         Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub B2B
  •         Elastyczne godziny pracy
  •         Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  •         Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  •         Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  •         Komfortowe warunki pracy (game room, chill room, pyszna kawa )