Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Monter/ka urządzeń

Gdańsk

, Lavoro Sp. z o.o.

Monter/ka urządzeń
Gdańsk

Opis stanowiska

LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko: Monter / ka urządzeń elektromechanicznych

Zakres obowiązków:

- montowanie drobnych komponentów
- kontrola jakości produktu
- dostarczenie elementów na wybrane stanowiska
- pakowanie/sortowanie

Wymagania

- sprawność manualna
- dobry wzrok
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność

Oferujemy

- umowę o pracę
- pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premię + premia frekwencyjna
- szkolenia stanowiskowe
- pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku