Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Berlin
    (Niemcy)

Praca na stanowisku MASZYNISTA POCIĄGÓW TOWAROWYCH

19 dni do końca

MASZYNISTA POCIĄGÓW TOWAROWYCH
Berlin

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pociągów towarowych w rejonach międzygranicznych (Polska-Niemcy): Angermünde-Szczecin Gumice

Hamburg-Berlin

Inne linie we wschodnio-północnych Niemczech

  • Odpowiedzialność za prawidłową obsługę pojazdu trakcyjnego lub spalinowego podczas wykonywania pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ruchu kolejowego i zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszynisty.

Wymagania

  • Czynne uprawnienia do prowadzenia lokomotywy i składów towarowych odpowiadające EU 2007/59/EG
  • Czynne prawo jazdy kat. B uprawniające do prowadzenia lokomotyw
  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Co najmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu lokomotywy elektrycznej lub spalinowej
  • Stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie zawodu, potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem lekarskim
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w soboty, niedziele i święta

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat.
  •         Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  •         Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Wynagrodzenie min. 2600 Euro brutto / etat  ( 176 godzin pracy ).
  • Diety ( delegacje)  za pracę poza miejscem zamieszkania 12 Euro netto ( praca od 8 do 24  godzin poza miejscem zakwaterowania ) lub 24 Euro ( praca ponad 24 godziny poza miejscem zakwaterowania).
  • Ewentualne pobyty w hotelach opłaca pracodawca
  • Praca w nadgodzinach, godzinach nocnych lub niedzielach i świętach płatna dodatkowo wg przepisów kodeksu pracy
  • Zakwaterowanie organizuje i opłaca pracodawca. Pracownik odprowadza jedynie podatek od zakwaterowania.
  • Pomoc pracodawcy przy uzyskaniu niemieckiego prawa jazdyna dokument niemiecki
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • 28 urlopu w ciągu roku
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.