Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Holandia - różne miejscowości
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku MONTER OKIEN - praca w Holandii

Holandia - różne miejscowości

, Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
zakończona

MONTER OKIEN - praca w Holandii

Opis stanowiska

  • Montaż okien aluminiowych i plastikowych
  • Drobna obróbka materiału
  • Instalowanie ram okiennych
  • Przygotowanie produktów i półproduktów do montażu
  • Czyszczenie powierzchni, uszczelnianie
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
  • Ewentualnie praca na wysokości i rusztowaniach

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • Dokładność, rzetelność
  • Prawo jazdy i własny samochód warunek konieczny

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Wynagrodzenie 1700 -1850 Euro netto miesięcznie/etat. Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, darmowe.
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Holandii
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych