Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Annecy
    (Francja)

Praca na stanowisku Monter fasad we Francji – 8,5 -12 tys. zł brutto / m-c

Opis działalności firmy

Praca tymczasowa stanowi specyficzną formę zatrudnienia. Łączy ona w sobie trzy podmioty: pracownika, pracodawcy użytkownika oraz agencję pośrednictwa pracy.
Pracownik formalnie zatrudniony jest przez naszą agencję, a swoje obowiązki wykonuje na rzecz pracodawcy użytkownika.

Monter fasad we Francji – 8,5 -12 tys. zł brutto / m-c
Annecy

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Annecy, Annemasse, MONACO  (Francja)

OFERTA DOTYCZY PRACY TYMCZASOWEJ

Jakie będą Twoje zadania:

  •          montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków,
  •          klejenie styropianu / wełny
  •          wtapianie siatki,
  •          montaż narożników,
  •          nakładanie tynku,
  •          malowanie,
  •          montaż i demontaż rusztowania

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy kandydatów doświadczonych i zaangażowanych w pracę jako monter elewacji (fasad). Znajomość języka Francuskiego będzie dodatkowym atutem (nie wymóg).

Oferujemy

Dlaczego My?

W zamian za Twoją solidną pracę i zaangażowanie zapewnimy Ci:

  •          zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (oddelegowanie)
  •          pracę do końca roku,
  •          terminowo płatne wynagrodzenie raz w miesiącu na konto,
  •          w pełni DARMOWE zakwaterowanie na terenie Francji
  •          wynagrodzenie 11-12 euro/h do uzgodnienia,
  •          płatne +25% nadgodziny, diety oraz dodatki w formie pieniężnej,
  •          indywidualne terminy zjazdów do Polski,
  •          Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),
  •          składki ZUS płatne od średniej krajowej,
  •          i wiele innych…