Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży - narzędzia do obróbki skrawaniem

Krosno

, GRH Polska
zakończona

Inżynier sprzedaży - narzędzia do obróbki skrawaniem
Krosno

Opis stanowiska

POSZUKIWANY:

Inżynier sprzedaży – Sprzedaż narzędzi do obróbki skrawaniem oraz doradztwo techniczne w tym zakresie

Miejsce pracy: woj. Podkarpackie

Wymagania

  • Posiada min. 2 letnie doświadczenie zawodowe z zakresu obróbki skrawaniem (Technolog, Operator Maszyn Konwencjonalnych / CNC, Inżynier Sprzedaży, Doradca Techniczno – Handlowy) - warunek konieczny
  • Posiada wiedzę techniczną dotyczącą obróbki skrawaniem
  • Jest osobą, która w efektywny sposób pozyskuje nowych klientów
  • Buduje pozytywne relacje zarówno z obecnymi jak i nowymi klientami
  • Jest komunikatywny i samodzielny w działaniu, oraz zorientowany na osiąganie założonych celów

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Zadaniowy, elastyczny czas pracy
  • Narzędzia do pracy: telefon, tablet, laptop, samochód
  • Szkolenia poszerzające i rozwijające kompetencje (techniczne, handlowe i interpersonalne)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku