Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Kierownik robót montażowych

Rzeszów

, GRH Polska
zakończona

Kierownik robót montażowych
Rzeszów

Opis stanowiska

Nasz klient to firma specjalizująca się w produkcji okien i drzwi. Obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownika robót montażowych

Miejsce pracy: Rzeszów - Praca stacjonarna + Delegacje związane ze sprawdzaniem obiektów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją prac montażowych stolarki okiennej prowadzonych na projektach firmy
  • Koordynowanie ekip monterskich zarówno własnych jak i zakontraktowanych podwykonawców
  • Sporządzanie harmonogramów realizacji i kontrola terminowości ich wykonania
  • Przygotowywanie dokumentów (umowy, przedmiary, obmiary, protokoły), dokumentacji powykonawczej
  • Pozyskiwanie oraz negocjacja warunków z podwykonawcami

Wymagania

  •          Uprawnienia budowlane bez ograniczeń - warunek konieczny
  •          Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika robót / Kierownika budowy
  •          Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowy atut:

  •          Doświadczenie w realizacji projektów montażowych z branży stolarki okiennej

Oferujemy

  •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  Dwuczynnikowe wynagrodzenie: Podstawa: min. 6000 zł netto + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku