Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łańcut
    (37-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży Usług z branży HR

Łańcut

, GRH Polska
zakończona

Specjalista ds. sprzedaży Usług z branży HR
Łańcut

Opis stanowiska

Jesteśmy systematycznie rozwijającą się firmą z branży HR, specjalizującą się w rekrutacjach dla Polskich oraz Francuskich klientów

Ze względu na poszerzanie naszego zespołu, poszukujemy:

Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: Rzeszó

Co wyróżnia to stanowisko od innych?

  • Nowoczesne podejście do sprzedaży - NIC NA SIŁĘ
  • Ciekawe i pełne wyzwań stanowisko związane ze sprzedażą USŁUG, nie Produktów
  • Przyjazna, a co najważniejsze niekorporacyjna atmosfera w pracy połączona z indywidualnym podejściem do pracownika
  • Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów
  • Zarobki bez górnej granicy

A dodatkowo:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizję od zysków firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód do celów służbowych

Wymagania

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Udział w spotkaniach biznesowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Bieżącą i bezpośrednią obsługę Klientów

Oferujemy

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług i pozyskiwaniu klientów B2B (atutem będzie sprzedaż usług z branży HR)
  • Jesteś osobą komunikatywną z PROKLIENCKIM podejściem
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B