Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Głogów Małopolski
    (36-060)

Praca na stanowisku Dyspozytor krajowy - firma logistyczna - Wolne Weekendy

Głogów Małopolski

, GRH Polska

Dyspozytor krajowy - firma logistyczna - Wolne Weekendy

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, który jest liderem  w branży logistycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyspozytora Krajowego (Flota Własna)

Miejsce pracy: Rogoźnica (okolice Rzeszowa)

Opis stanowiska:

  • Planowanie transportu drobnicowego
  • Nadzór nad flotą – głównie busy 3,5t
  • Nadzór nad realizacją dostaw na podległym terenie
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców

Wymagania

  • Min. 3 miesięczne doświadczenie na stanowisko Spedytora / Dyspozytora
  • Chęci do pracy
  • Umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia (2200 – 3500 zł „na rękę”) +  premia indywidualna
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym: 6-14 / 14-22
  • Zapewnione narzędzia pracy : laptop, telefon służbowy
  • Praca w stabilnej rozwijającej się firmie z branży TSL