Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Sędziszów Małopolski
    (39-120)

Praca na stanowisku Specjalista ds. IT

Sędziszów Małopolski

, GRH Polska
24 dni do końca

Specjalista ds. IT

Opis stanowiska

• Obsługa firmy pod względem informatycznym

• Pisanie programów i wdrożenie ich do działania

• Zarządzanie firmowym systemem ERP

Wymagania

• Doświadczenie na analogicznym stanowisku

• Znajomość oprogramowania Comarch ERP

• Wykształcenie kierunkowego (Informatyka lub pokrewne)

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Umowa o pracę na pełny etat

• Praca od poniedziałku do piątku

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dużej firmie, z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej