Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Przeworsk
    (37-200)

Praca na stanowisku Kierowca kat. B – Umowa o pracę – Wolne Weekendy

Przeworsk

, GRH Polska

Kierowca kat. B – Umowa o pracę – Wolne Weekendy
Przeworsk

Opis stanowiska

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę?

Pracy z Wolnymi Weekendami?

Zakończ swoje poszukiwania i aplikuj!

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca – Dostawca (bus 3,5t)

Miejsce pracy: Łańcut

Prosty i jasny zakres obowiązków:

* Rozwożenie towaru po sklepach na terenie Podkarpacia
* Załadunek towarów na samochód

Wymagania

* Doświadczenie w pracy kierowcy

Oferujemy

* Umowę o pracę - poszukujemy kogoś do stałej współpracy
* Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za terminowe wykonywanie zadań
* Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 5:00 – 13:00 / 6:00 – 14:00 / 7:00 – 15:00