Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Przeworsk
    (37-200)

Praca na stanowisku Dyspozytor / Spedytor międzynarodowy – 2800 – 3000 netto

Przeworsk

, GRH Polska

Dyspozytor / Spedytor międzynarodowy – 2800 – 3000 netto
Przeworsk

Opis stanowiska

Nasz Klient, firma produkcyjna poszukuje Spedytora / Dyspozytora do OBSŁUGI FLOTY WŁASNEJ

Miejsce pracy: Łańcut - PRACA STACJONARNA

Opis stanowiska:

  • Planowanie transportu w przewozach krajowych i międzynarodowych
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Kierowcami
  • Monitorowanie realizacje zleceń przewozowych oraz dbałość o terminowość dostaw
  • Pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych
  • Obsługa giełd transportowych (Timo , Trans)

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w branży TSL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę od poniedziałku do piątku (I zmiana 8-16)
  • Wynagrodzenie podstawowe na okresie próbnym: 2800 – 3000 zł netto
  • Dobre warunki socjalne: kuchnia, jadalnia, pomieszczenie socjalne
  • Ubezpieczenie grupowe
  •          Karta Mutlisport dofinansowana 50/50