Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Technology development manager

19 dni do końca

Technology development manager
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce – osoby do pracy na stanowisku:

TECHNOLOGY DEVELOPMENT MANAGER

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • stworzenie projektu oraz implementacja systemu/platformy usługowej działającej w oparciu o rozwiązania chmurowe; zarządzanie procesem i cyklem jego życia, kontrola jakości pracy podwykonawców,

  • współpraca z zewnętrznym software house, kooperacja z partnerami oraz dostawcami w ramach pracy nad systemem,

  • diagnoza i określenie jakości rozwiązań technologicznych służących osiąganiu celów biznesowych,

  • przeprowadzenie potrzebnych analiz i dokonanie oceny infrastruktury informatycznej,

  • opracowanie i czuwanie nad budżetem oraz strukturą działań związanych z IT,

  • zaplanowanie i kontrola procesu utrzymania aplikacji,

  • implementacja narzędzi i standardów związanych z zarządzaniem projektami,

  • zarządzanie zespołem projektowym.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz managerskie doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT, budowaniu strategii projektu, pracy z zasobami pieniężnymi,

  • ukończyłeś studia wyższe techniczne,

  • posiadasz ok. 5-letnie doświadczenie w programowaniu,

  • pracowałeś w oparciu o dyrektywę PSD2,

  • jesteś odpowiedzialny, sumienny, otwarty na nowe pomysły, często podejmujesz inicjatywę, nie masz problemu z podejmowaniem decyzji oraz potrafisz rozwiązywać konflikty,

  • znasz język angielski na poziomie zaawansowanym,

  • masz wiedzę na temat trendów technologicznych, potrafisz ją wykorzystać podczas budowania strategii projektu, zarówno pod względem finansowym jak i biznesowym,

  • programowanie w kilku językach nie jest dla Ciebie problemem,

  • znasz infrastrukturę systemów IT (od serwerów, przez wirtualizację, bazy danych, na interfejsach kończąc),

  • opanowałeś wiedzę na temat metodyk zarządzania projektami (Agile, SCRUM, ITIL),

  • cechujesz się umiejętnością analizy sytuacji i myślenia strategicznego, jesteś proaktywny, skrupulatny i efektywny w działaniu,

  • dodatkowym Twoim atutem będzie znajomość rozwiązań informatycznych w bankowości transakcyjnej lub usługach płatniczych oraz doświadczenie w webmethods, javascript i microservices.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pracę z kreatywnym i energicznym zespole,

  • dodatkowe tantiemy np. squash, masaż biznesowy na terenie firmy, festiwale foodtrucków,

  • możliwość korzystania z parkingu pracowniczego oraz lokalnego bistro.