Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów

Krosno

, GRH Polska
23 dni do końca

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów
Krosno

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń i rozwoju produktów Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów w zakładzie produkcyjnym oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych oraz podnoszenie jakości i wydajności oraz kosztów w procesach w zakładzie produkcyjnych
  • Współudział w opracowywaniu i implementacji narzędzi produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym, jakości, prototypów, laboratorium i produkcją przy wdrażaniu produktów
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Otwartość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach technicznych
  • Duża samodzielność i inicjatywa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w znanej i cenionej firmie
  • Elastyczne godziny pracy 7-15, 8-16