Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Handlowiec - mięso - wędliny - woj. Podkarpackie - Home Office

Krosno

, GRH Polska
28 dni do końca

Handlowiec - mięso - wędliny - woj. Podkarpackie - Home Office
Krosno

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, polskiej firmy, specjalizującej się w dystrybucji mięsa i wędlin poszukujemy:

Przedstawiciela Handlowego – branża mięsna – PRACA HOME OFFICE

Czekające Cię wyzwania jako Przedstawiciel Handlowy to:

  •          Aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie województwa Podkarpackiego
  •          Pozyskiwanie i obsługa obecnych klientów firmy
  •          Realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy w branży spożywczej
  • Znasz rynek zbytu w branży mięsnej
  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie założonych celów
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  •          Umowę o pracę
  •          Stabilne warunki zatrudnienia oraz miejsce pracy
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie: Podstawa + prowizja (% od zysków firmy)
  •          Samodzielne stanowisko pozwalające na dużą swobodę w działaniu
  •          Elastyczne godziny pracy – system zadaniowy – sam zarządzasz swoim czasem
  • PRACA W SYSTEMIE HOME OFFICE

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: przedstawiciel-handlowy.fcra.qncq@tbapply.pl