Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Techniczny Doradca Klienta – branża geodezyjna

Warszawa

, SMART-HR
4 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Techniczny Doradca Klienta – branża geodezyjna
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – dystrybutora sprzętu geodezyjnego i dostawcy oprogramowania, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  •                  Sprzedaż sprzętu geodezyjnego renomowanej marki, oprogramowania i innych rozwiązań stosowanych w geodezji na terenie całego kraju,
  •                  Obsługę klientów i budowanie długofalowych relacji,
  •                  Profesjonalne doradztwo i wsparcie klienta na każdym etapie zakupu.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia geodezyjnego,
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży sprzętu geodezyjnego,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie mile widziana.

Wymagania

  • Wykształcenie geodezyjne,
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu geodezyjnego,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji uzależnionej od  wyników sprzedaży,
  • Niezbędne narzędzia pracy(telefon, laptop, samochód z kartą paliwową),
  • Przyjazną atmosferę,
  • Ciekawe i samodzielne zajęcie.