Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Brzozów
    (36-200)

Praca na stanowisku Konstruktor

Brzozów

, GRH Polska
47 dni do końca

Konstruktor
Brzozów

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Konstruowanie nowych wyrobów - opracowywanie modeli 3D i projektów technicznych

• Modyfikacja istniejących produktów oraz ich optymalizacja pod względem technologicznym, jakościowym i kosztowym

• Analiza i rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

• Tworzenie dokumentacji technicznej form wtryskowych oraz zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną

• Projektowanie i wycena form wtryskowych

• Analiza obowiązujących norm, wymagań technicznych oraz prawnych

Wymagania

Szukamy osoby, która:

• Ma doświadczenie na analogicznym stanowisku

• Potrafi obsługiwać programy do projektowania CAD 2D/3D

• Zna zasady modelowania 3D oraz potrafi dokonać analizy łańcucha tolerancji

• Potrafi czytać oraz wykonywać rysunek techniczny

• Posiada wiedzę z zakresu materiałoznawstwa

• Ma wykształcenie wyższe kierunkowe (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)

Twoim dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość programów Moldflow oraz Creo

• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Od pracodawcy otrzymasz:

• Umowę o pracę

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Możliwość dopasowania godzin pracy do swoich potrzeb (8:00-16:00 lub 7:00-15:00)

• Wynagrodzenie 5000 zł brutto

• Ubezpieczenie grupowe dla pracowników oraz członków ich rodzin

• Fundusz świadczeń socjalnych

• Dofinansowanie do urlopów, czyli tzw. "wczasy pod gruszą"

• Niezapomniane imprezy integracyjne

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy, prześlij do nas swoje CV na: kontruktor.fdxq.qncq@tbapply.pl!