Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Hyżne
    (36-024)

Praca na stanowisku Przecinasz Tlenowy - RZESZÓW - PRACA OD ZARAZ

Hyżne

, GRH Polska
55 dni do końca

Przecinasz Tlenowy - RZESZÓW - PRACA OD ZARAZ
Hyżne

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz - Przecinacz tlenowy

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Cięcie metalu na mniejsze części przy pomocy palnika tlenowego

Wymagania

  • Ukończony kurs przecinacza tlenowego lub posiadanie książeczki spawacza

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub własnej działalności
  • Wynagrodzenie: 15 zł na „rękę” za każdą przepracowaną godzinę + płatne nadgodziny 150%
  • Elastyczne godziny pracy w przedziale: 7:00 - 17:00 - Pon. - Pt. (praca 8h)
  • Soboty dla osób chętnych: 7:00 - 14:00 - płatne 150%

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego Cv na adres: przecinacz-tlenowy.fdnq.qncq@tbapply.pl