Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Zaltbommel
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu - Zrób karierę w DHL (Holandia)

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Pracownik magazynu - Zrób karierę w DHL (Holandia)
Zaltbommel

Opis stanowiska

Szukasz pewnej i stabilnej pracy w znanej firmie? Świetnie trafiłeś! Zobacz, co możemy Ci zaoferować w DHL - światowego lidera z branży logistycznej! TYLKO TERAZ! – 40 euro zniżki na zakwaterowaniu!

Twoje zadania:

- Układanie paczek na taśmie

- Zbieranie paczek i układanie ich na paletach

Wymagania

- Znajomość angielskiego, która pozwoli Ci dogadać się z kolegami i z przełożonymi

- Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

- Pracę na nocną zmianę – 19:00-02:00 oraz 21:00-03:00

- Możliwe nadgodziny, dzięki czemu zarobisz jeszcze więcej!

- Niepowtarzalną okazję zdobycia doświadczenia u światowego lidera logistycznego!

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- 40 euro zniżki na zakwaterowaniu, jeżeli go potrzebujesz! (jedna z naszych najnowszych lokacji mieszkaniowych!)

- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

- Pewną pracę na dłuższy okres w znanej globalnej firmie

Firma w której będziesz pracować:

DHL - niemiecka firma zajmująca się przewozem przesyłek i logistyką, działające w segmencie międzynarodowych przesyłek kurierskich. Ma zasięg ogólnoświatowy i posiada oddziały w ponad 220 krajach.

Prosimy wysyłać CV.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.