Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Wdrożeniowiec ds. Elektronicznego Obiegu Dokumentów

Rzeszów

, GRH Polska
63 dni do końca

Wdrożeniowiec ds. Elektronicznego Obiegu Dokumentów
Rzeszów

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Wdrożeniowiec ds. Elektronicznych Obiegów Dokumentów
Miejsce pracy: Tajęcina (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów ds. Elektronicznych Obiegów Dokumentów
  • Samodzielną realizację wdrożeń systemów
  • Instalacja, konfiguracja i wdrażanie (szkolenie) systemów zgodnie z wymaganiami Klientów
  • Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych - w głównej mierze MS SQL
  • Tworzenie modyfikacji systemów DMS
  • Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów
  • Wsparcie Klientów po wdrożeniu

Wymagania

  •          Znajomości narzędzi: Windows Server, SQL Server
  •          Komunikatywności i Samodzielności w działaniu
  •          Prawo jazdy kat. B

Mile widziane kompetencje:

  • znajomość platformy WebCon BPS,
  • znajomość HTML, XML,
  • wykonywanie własnych projektów programistycznych (niekoniecznie komercyjnych),
  • znajomość działania oprogramowania ERP (Simple, ERP XL, Optima, TETA Constellation),
  • znajomość baz danych ORACLE

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
  • Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • 1/msc możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Urodzenie dziecka = wyprawka + bony
  • Specjalne chillout roomy
  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do j. angielskiego z native speakerem
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Premie świąteczne

Prosimy o przesłanie swojego Cv na adres: wdrozeniowiec-ds.fena.qncq@tbapply.pl