Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Frankfurt
    (Niemcy)

Praca na stanowisku MONTER- praca w Niemczech wysoka podstawa + premie !

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

MONTER- praca w Niemczech wysoka podstawa + premie !
Frankfurt

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter sieci trakcyjnej

miejsce pracy : Niemcy- Frankfurt nad Menem

Wysoka podstawa, mieszkanie opłacone orzez pracodawcę 100 euro dodatku tygodniowego na zjazdy do Polski. A do tego zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres Twoich obowiązków :

  • Montaż i demontaż sieci trakcyjnej, fundamentów i konstrukcji wsporczych trakcji elektrycznej.

Wymagania

  • doświadczenie

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy

  1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy.

  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji opłacone w całości przez pracodawcę

  3. Zapewniony dojazd do pracy.

  4. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

  5. Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych +25% podstaowej stawki.

  6. Płatne urlopy i premie świąteczne.

  7. Do 500 € za polecenie dodatkowego pracownika.

  8. Możliwość wypłacania zaliczki.

  9. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

  10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

  11. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

... oraz wiele więcej.