Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Opiekunka seniora z j.niemieckim-wyn.1950 euro-oferta na 6 tyg+tablet na święta

Zielona Góra

, Blue Line Care

Opiekunka seniora z j.niemieckim-wyn.1950 euro-oferta na 6 tyg+tablet na święta

Opis stanowiska

Podopieczna:rocznik 1926 waga 66/170

schorzenia:trudność w poruszaniu się,inkontynencja,nadciśnienie

cechy charakteru:miła,wesoła,lubi towarzystwo innych osób

Zakres obowiązków:pomoc w zachowaniu higieny,pranie,sprzątanie,zakupy,organizacja czasu wolnego

Wymagania

-znajomość j.niemieckiego w stopniu podstawowym,komunikatywnym lub dobrym

-doświadczenie w opiece

-dokumenty potwierdzające doświadczenie-referencje

-mile widziane prawo jazdy

-dyspozycyjność na wyjazd 20.12-30.01.2020

Oferujemy

-Oferujemy pracę legalną +prywatny pakiet ubezpieczeniowy ERGO

-Wynagrodzenie za przepracowany miesiąc 1450 euro netto +bonus na świeta do 300 euro lub tablet do wyboru

-Tylko sprawdzone,pewne zlecenie

-Opiekę Koordynatorów na zleceniu

-Opłacony przejazd we dwie strony