Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Lokalizacje

  • Nimes
    (Francja)

Praca na stanowisku Lakiernik/blacharz samochodowy - bez znajomości języka obcego!

Nimes

, Jobs Plus

Lakiernik/blacharz samochodowy - bez znajomości języka obcego!
Nimes

Opis stanowiska

Chcesz podreperować budżet po świątecznych wydatkach? Masz doświadczenie jako lakiernik lub blacharz samochodowy? A może specjalizujesz się w obu stanowiskach?  Jeśli tak – czytaj dalej J

Dla naszego nowego Klienta, francuskiej firmy specjalizującej się w naprawie i konserwacji lekkich pojazdów silnikowych szukamy kandydatów do pracy jako lakiernik oraz blacharz samochodowy.

Lakiernik/blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Francja/Nimes

Do  Twoich obowiązków należeć będzie:

  • naprawa części nadwozia, prostowanie, spawanie
  • wymiana elementów szklanych

lub:

  • dobór kolorów i malowanie

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia na stanowisku lakiernika/blacharza samochodowego
  • dyspozycyjności do wyjazdu od stycznia 2020
  • motywacji i chęci do pracy
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego mile widziana

Oferujemy

W zamian możemy zapewnić:

  • umowę o pracę na warunkach polskich i wszystkie korzyści z niej płynące: płatny urlop, karta EKUZ, druk A1
  • wynagrodzenie w euro lub złotówkach – wybór należy do Ciebie!
  • zorganizowane i w pełni opłacone zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji spraw formalnych oraz zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu.