Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Planista Produkcji

Kraków

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Planista Produkcji
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego klientamiędzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Krakowa (woj. małopolskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie zleceń produkcyjnych, analizę wykonalności i potwierdzenie w systemie,
  • Tworzenie dziennych i tygodniowych planów produkcji, nadzór nad ich realizacją i aktualizacja,
  • Monitorowanie i raportowanie zgodności wykonania planu,
  • Tworzenie zamówień na surowce i materiału niezbędne do realizacji planu produkcji, utrzymanie optymalnej wielkości zapasów,
  • Tworzenie raportów produkcyjnych,
  • Realizację przypisanych KPI, identyfikację i rozwiązywanie problemów metodą 8D,
  • Współpracę z innymi działami przy uruchamianiu nowych produktów i procesów technologicznych oraz przy wprowadzaniu zmian.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie planowania produkcji mało i średnioseryjnej, logistyki, zakupów, doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej będzie mile widziane,
  • Wyższe wykształcenie technicznego lub ekonomicznego,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Doświadczenie w stosowaniu metodologii 8D, metod statystycznych oraz wdrażaniu narzędzi Lean,
  • Nastawienie na podnoszenie efektywności i eliminację strat,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoki poziom komunikatywności, samodzielność, gotowość do pracy w grupie i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia, system wyróżnień oraz nagród,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: karta podarunkowa, opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ciepłe posiłki i inne,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach,
  • Ciekawe doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz przyjazną i otwartą atmosferę pracy.