Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Zawiercie
    (42-400)

Praca na stanowisku Kierowca w transporcie Międzynarodowym C+E

Zawiercie

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Kierowca w transporcie Międzynarodowym C+E
Zawiercie

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji na terenie Unii Europejskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: okolice Zawiercia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie pojazdu typu TANDEM w ruchu międzynarodowym.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Posiadania Prawa jazdy kategorii C+E oraz karty kierowcy,
  • Aktualnych badań psychologicznych,
  • Posiadanie Kursu ADR (podstawowego) będzie dodatkowy atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System pracy 2/1, 3/1, 4/1,
  • Karty Shell,
  • Służbowy telefon,
  • Nowoczesny tabor,
  • Pracę w miłej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie.