Schließen

Branche

  • IT

Standorte

  • Rzeszów
    (35-010)

Beschäftigungsform

  • Vollzeit

Der Arbeitgeber hat das Recht, die Rekrutierung vorzeitig zu beenden.

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. projektów IT

Rzeszów

, Assunto Sp. z o.o.
fertiggestellt

Opis działalności firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Naszą misją jest realizowanie procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów tak,aby zarówno Pracodawca jak i Pracownik mieli satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Młodszy specjalista ds. projektów IT
Rzeszów

Stellenbeschreibung

  •        Pomoc przy planowaniu i organizacji projektów:
  •   Identyfikacja wymagań,
  •   Dokumentowanie wymagań,
  •   Ustalanie harmonogramu prac,
  •   Przygotowywanie raportów,
  •   Organizowanie wewnętrznych spotkań,
  •   Zarządzanie pracą własną, pracą innych, praca w zespole,
  •   Modelowanie procesów biznesowych (dowolna notacja).
  •        Analiza i optymalizacja procesów biznesowych w systemach informatycznych,
  •        Zarządzanie projektami informatycznymi,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu systemów informatycznych

Anforderungen

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w projektach IT,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),
  • Mile widziane doświadczenie w analizie wymagań, modelowaniu procesów biznesowych, tworzeniu dokumentacji projektowej oraz prezentacji,
  • Mile widziana ogólna znajomość metodyk projektowych oraz obszaru IT,
  • Biegła obsługa MS EXCEL.

Wir bieten an

• Pracę od poniedziałku do piątku (7.00 – 15.00),

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy.