Uzavřít

Obor

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizace

  • Jyväskylä
    (Finlandia)

Forma zaměstnání

  • na plný úvazek

Zaměstnavatel má právo nábor ukončit dříve.

Praca na stanowisku Operator Lasera CNC - Trumpf

Jyväskylä

, D&D Invest Group
11 dni do końca

Operator Lasera CNC - Trumpf
Jyväskylä

Popis pracovní pozice

Opis stanowiska
Operator Lasera
Miejsce pracy: Finlandia ,
Forma pracy: Pełny etat
Umowa: Umowa o pracę
17,00- 19,00eur/h stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!

• obsługa wycinarki laserowej CNC,
• kontrolowanie jakości wykonanych elementów,
• obsługa maszyny i jej konserwacja,
• znajomość rysunku technicznego,
• utrzymanie maszyny i stanowiska pracy w czystości.

Požadavky

doświadczenie w obsłudze wycinarek laserowych lub do przyuczenia,
dyspozycyjność
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nabízíme

28 dni płatnego urlopu,
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia .
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii