Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Księgowych – księgowość wewnętrzna

Chorzów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Księgowych – księgowość wewnętrzna
Chorzów

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – zagranicznej firmy produkcyjnej będącej równocześnie dostawcą nowoczesnych rozwiązań technicznych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  •                  Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych w systemie,
  •                  Sporządzanie deklaracji Intrastat,
  •                  Kontrolowanie rachunkowe i formalne dokumentów,
  •                  Uzgadnianie sald,
  •                  Weryfikacja i księgowanie obrotu magazynowego, analizowanie przesunięć, uzgadnianie i analizowanie stanów magazynowych,
  •                  Rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych,
  •                  Wsparcie przy sporządzaniu raportów,

Udział w zamykaniu miesiąca i wsparcie w trakcie rocznego audytu ksiąg.

Wymagania

  •                  Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości firmy produkcyjnej oraz doświadczenie w rozliczaniu kosztów produkcji,
  •                  Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  •                  Bardzo dobra znajomość MS Office oraz systemu Comarch ERP XL,
  •                  Wykształcenie średnie lub wyższe (licencjat/magister) na kierunku rachunkowość,
  •                  Wysokie umiejętności komunikacyjne, elastyczność, samodzielność oraz gotowość do rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  •                  Ciekawą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  •                  Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  •                  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i posiadanych umiejętności,
  •                  Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  •                  Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.