Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • oferty w całej Holandii
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Wakacyjna praca w Holandii | Dołącz do OTTO i wyjedź w sezonie letnim!

oferty w całej Holandii

, OTTO Work Force Recruitment
20 dni do końca

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Wakacyjna praca w Holandii | Dołącz do OTTO i wyjedź w sezonie letnim!

Opis stanowiska

Szukamy zmotywowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w sezonie letnim. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć wyjątkową podróż z jednym z największych liderów rynku, takich jak DHL, Albert Heijn, CEVA, GXO i innymi? To jest Twoja szansa na pracę z nami!

Masz możliwość zapoznania się z różnymi sektorami, w tym logistyką, produkcją, sieciami supermarketów, przemysłem spożywczym i szklarniami. Takie doświadczenia pomogą Ci nawiązać bezcenne przyjaźnie, rozwinąć nowe umiejętności i uczyć się na sukcesach wiodących firm w Holandii. Aby zapewnić elastyczność, będziesz pracować na poranne, popołudniowe, wieczorne i nocne zmiany. Otrzymasz za to dodatki.

Jeśli szukasz ciekawej okazji zdobycia doświadczenia i uzyskania dodatkowego dochodu w okresie wakacyjnym, nie szukaj dalej! Mamy wakacyjne oferty pracy za granicą i zapraszamy do dołączenia do naszego prężnie działającego zespołu.

Obowiązki:

  • Zbieranie produktów
  • Przygotowywanie zamówień
  • Sortowanie paczek
  • Etykietowanie paczek
  • Zabezpieczanie palet
  • Przygotowywanie paczek żywnościowych
  • Czyszczenie produktów spożywczych
  • Sprawdzanie jakości
  • Podnoszenie paczek o różnej wadze Ładowanie/rozładowywanie kontenerów

Wymagania

  • Bycie sprawnym fizycznie i silnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność przez dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Oferujemy

• Terminowe płatności

• Program lojalnościowy

• Cotygodniowe wypłaty

• Rekrutacja online

• Zorganizowane zakwaterowanie

• Aplikacja myOTTO z niezbędnymi informacjami

• Gwarantowane godziny pracy

• Helpdesk 24/7

• Bezpłatny transport do/z pracy

• Ubezpieczenie NNW i opiekę zdrowotną

Jesteś zainteresowany/-a? Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania.