Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Płatności

Bytom

, SMART-HR
242 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Młodszy Specjalista ds. Płatności
Bytom

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Bytom, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie przelewów i importowanie ich do systemu bankowego,
  • Sprawdzanie rozrachunków oraz ustalanie sald,
  • Monitorowanie przypomnień dotyczących zapłaty,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby działu,
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz wykonywanie innych bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia),
  • Umiejętności korzystania z systemu bankowości elektronicznej,
  • Znajomości programu finansowo-księgowego,
  • Praktycznej znajomości MS Excel,
  • Dokładności, rzetelności oraz sumienności,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premiowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pracę w przyjaznym zespole.