Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Krosno

, Merkury Market

Specjalista ds. zakupów
Krosno

Opis stanowiska

Merkury Market od 1991 roku zajmuje się dystrybucją artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, co bez wątpienia czyni nas liderem na tym właśnie rynku. Obecnie sieć handlowa liczy 53 obiekty handlowe zlokalizowane w Polsce południowej, Słowacji i Czechach. W związku z planowanym dalszym rozwojem sieci poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Będziesz odpowiedzialny/a za:
Utrzymywanie kontaktu z oddziałami firmy i jej kontrahentami
Monitorowanie stanów magazynowych i reagowanie na sygnały napływające do centrali
Realizowanie procesów zakupowych i reklamacyjnych
Tworzenie raportów i analiz

Wymagania

Wykształcenia wyższego
Umiejętności logicznego myślenia i syntezowania danych
Umiejętności pracy w zespole
Umiejętności pracy nad kilkoma zagadnienia jednocześnie
Prawa jazdy kategorii B
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Szkolenie wdrożeniowe, oraz pomoc doświadczanych kolegów i koleżanek
Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i system motywacyjnym
Możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
Możliwość awansu