Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku specjalista ds. logistyki - j. niemiecki

Zielona Góra

, Randstad Polska Sp. z o.o.

specjalista ds. logistyki - j. niemiecki

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Soli, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
specjalista ds. logistyki- j. niemiecki

Zakres obowiązków:
●codzienny kontakt z klientem
●wprowadzanie i weryfikacja zamówień do systemu SAP
●nadzorowanie statusu realizacji zamówień
●zamawianie transportów, organizowanie i koordynacja wysyłek
●zamawianie opakowań

Wymagania

●wykształcenie min. średnie
●dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
●dobra znajomość języka angielskiego
●znajomość SAP - dodatkowy atut
●znajomość komputera (pakietu office – Excel ; Word)
●doświadczenie w logistyce na podobnym stanowisku mile widziane
●komunikatywność

Oferujemy

●zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
●możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku