Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku PRAKTYKANT W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

PRAKTYKANT W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Bełchatów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: PRAKT/UTRZRUCH/2016
Miejsce pracy: Rogowiec (pow. Bełchatowski, woj. łódzkie)
Rodzaj pracy: stała

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
- Zaprojektowanie i realizacja projektu 5S w biurze działu Utrzymania Ruchu,
- Prowadzenie elektronicznego archiwum dokumentacji technicznej,
- Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących obszaru odpowiedzialności.

Wymagania

- Status studenta studiów technicznych,
- Znajomość technik komputerowych (Word, Excel, Outlook),
- Podstawowa znajomość narzędzi Lean, w szczególności 5S,
- Mile widziana znajomość angielskiego,
- Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność,
- Odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy

Oferujemy płatne praktyki w firmie działającej w międzynarodowym środowisku, posiadającej swoje jednostki produkcyjne w Europie, USA oraz Azji. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego i ciekawą pracę w stabilnej firmie.