Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy z j. niemieckim

Zielona Góra

, Emaks Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Opis stanowiska

Emaks to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu E-Commerce, część międzynarodowej grupy kapitałowej, której obszar działania obejmuje teren całej Europy.
Nasze produkty dostępne są w kilkunastu europejskich krajach m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Szwecji, Czechach. Prowadzimy sprzedaż detaliczną głównie w kanale internetowym oraz sprzedaż hurtową poprzez sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych.
Należy do nas osiem znanych na rynku marek produktowych m.in. urządzeń spawalniczych, elektronarzędzi, piecy do wytapiania, wag, liczarek, wyposażenia gastronomicznego i kosmetycznego. Klienci cenią nas za innowacyjną ofertę, możliwość bezpiecznych i sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanym przez nas asortymencie.
Ze względu na ambitne plany dalszego rozwoju, poszukujemy kandydatów lub kandydatek do naszego utalentowanego i zmotywowanego zespołu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: lubuskie

Zakres obowiązków:
• Bieżące tłumaczenia (ustne i pisemne) związane z działalnością firmy
• Codzienna komunikacja z niemieckim oddziałem firmy w celu zapewnienia ciągłości działań
• Pozyskiwanie informacji z niemieckojęzycznych stron internetowych
• Koordynowanie działań wewnątrz firmy między poszczególnymi działami w ramach międzynarodowych procedur zamówieniowych
• Prowadzenie dokumentacji firmowej w ramach realizowanych zadań

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
• Dokładność i rzetelność w realizowaniu zadań
• Komunikatywność i kreatywne podejście do problemu
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Koleżeńską atmosferę i komfortowe warunki pracy