Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA J. NIEMIECKI

Poznań

, AUDIT

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA J. NIEMIECKI
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Gorzowa Wlkp., poszukujemy kandydata na stanowisko

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA – J. NIEMIECKI

/miejsce pracy: Gorzów Wlkp., lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• telefoniczna i mailowa obsługa klienta niemieckiego
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
• udzielanie informacji klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
• doświadczenie w obsłudze telefonicznej klienta niemieckiego
• inicjatywa w działaniu
• poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
• determinacja ukierunkowana na rozwiązywanie problemów
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku pomiędzy godzinami 7:00 a 18:00
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
• minimum średnie wykształcenie

Oferujemy

• stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie za pracę
• udział w profesjonalnym pakiecie szkoleń
• możliwość rozwoju w strukturach firmy
• dostęp do prywatnej służby zdrowia
• doświadczenie zawodowe w obszarze Business Portalu
• pakiet świadczeń socjalnych
• przyjazną atmosferę pracy