Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Strzyżów
    (22-525)

Praca na stanowisku Koordynator ds zapasu

Strzyżów

, Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzilanością

Koordynator ds zapasu
Strzyżów

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:
*efektywna praca w zakresie procesu zamawiania towarów
*nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień
*odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce
monitorowanie statusu zamówień towarowych (zapewnienie terminowości dostaw)
*nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów towarowych między jednostkami

Wymagania

*wykształcenie wyższe (mile widziani są tegoroczni absolwenci)
*bardzo dobra organizacja czasu pracy
*umiejętność logicznego myślenia i syntezowania danych
*gotowość do podjęcia stałej pracy

Oferujemy

*stabilne warunki zatrudnienia
*możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy