Branża

  • Ochrona / Monitoring

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Warszawa (Praga-Południe)
    (04-138)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Agent Ochrony Warszawa Metro Imielin

Warszawa (Praga-Południe)

, Juwentus

Agent Ochrony Warszawa Metro Imielin

Opis stanowiska

Praca na terenie Warszawy Przy stacji Metro Imielin

patrolowanie wyznaczonych rejonów
obsługa recepcji
obsługa monitoringu CCTV
kwalifikowani pracownicy ochrony - kierowanie zespołami pracowników ochrony
Detektyw sklepowy
KONTAKT g.koncki@juwentus.pl LUB 603 150 738

Wymagania

dyspozycyjność
zapytanie o niekaralności
wysoka kultura osobista
motywacja do realizacji zadań
status kwalifikowanego pracownika ochrony - kierownicy zmian, koordynatorzy obiektów, dowódcy

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia
terminowa realizacja świadczeń wynikających z umowy
elastyczny grafik pracy
stałe wsparcie koordynatorów
pakiet do realizacji zadań
szkolenia
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
po okresie próbnym 11 zł na rękę
wysoka premia za ujęcia
Zatrudniamy także osoby z orzeczeniami