Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Mrągowo
    (11-700)

Praca na stanowisku Protetyk Słuchu/Asystent Protetyka Słuchu

Mrągowo

, Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o.

Protetyk Słuchu/Asystent Protetyka Słuchu
Mrągowo

Opis stanowiska

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecny na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku, zapewniając najwyższą jakość obsługi Klientom. Obecnie posiadamy sieć ponad 180 oddziałów w całej Polsce. W związku z dalszym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent Protetyka Słuchu, Sprzedawca
miejsce pracy: MRĄGOWO
nr ref: AS/MRA

Za co będziesz odpowiedzialny?
- kompleksową obsługę naszego Klienta,
- realizację planów sprzedaży,
- badanie słuchu, dobór aparatów słuchowych i urządzeń,
- profesjonalne doradztwo.

Wymagania

- osób pragnących zdobyć nowy zawód,
- z wykształceniem co najmniej średnim,
- mających doświadczenie w usługach i sprzedaży,
- z inicjatywą, odpowiedzialnych,
- komunikatywnych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,
- pracę od pon. do pt.,
- pomoc w zdobyciu Dyplomu Protetyka Słuchu,
- cykliczne szkolenia,
- perspektywę awansu i wyróżnień,
- wynagrodzenie uzależnione od indywidualnej sprzedaży,
- rozbudowany system pozapłacowy (dofinasowanie do przedszkoli, bony, OK System itp.),
- ubezpieczenia grupowe,
- praktykę zawodową.