Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Praca biurowa po niemiecku

Warszawa

, ZeroChaos

Praca biurowa po niemiecku
Warszawa

Opis stanowiska

Praca w Warszawie na dedykowanym systemie z klientami niemieckojęzycznymi ( mail + telefon)

Znasz język niemiecki i chcesz aktywnie wykorzystywać go w pracy? Komputer nie jest Ci obcy?

Nie chcesz pracować w call center, nie chcesz sprzedawać? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do nas, jeżeli..
- Twój poziom języka niemieckiego jest na poziomie C1 (swobodnie rozmawiasz z native’em)
- Radzisz sobie sprawnie MS Office, Windows XP, 7
- Może wspierałeś/wspierałaś klienta w ramach obsługi systemu (nie jest to warunek konieczny)
- Jeżeli posiadasz udokumentowane przykłady swoich działań, projektów będzie to dodatkowym atutem.

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie
- Możliwość dostosowania grafiku do dyspozycyjności, elastyczny wymiar etatu
- Pakiet opieki zdrowotnej, ubezpieczenia na życie oraz Kartę Multisport. Nie ćwiczysz? Masz do wyboru Multikafeterię (kupony do sklepów, kin, wyjazdy).

Wymagania

ZeroChaos jest globalną firmą z główną siedzibą w Orlando w USA, aktywną na całym świecie, także w Polsce. Praca będzie wykonywana dla naszego klienta, również globalnego przedsiębiorstwa, wielokrotnie wyróżnianego, jako dobre miejsce do pracy.