Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku SPRZEDAWCA - PROWADZENIE SKLEPU - ODZIEŻ -

Kraków

, MAŁY STYL

SPRZEDAWCA - PROWADZENIE SKLEPU - ODZIEŻ -
Kraków

Opis stanowiska

SPRZEDAWCA - PROWADZENIE SKLEPU - ODZIEŻ - CENTRUM KRAKOWA

Firma oferująca produkty odzieżowe dla dzieci i młodzieży poszukuje do swojego sklepu MAŁY STYL w centrum Krakowa:

- uśmiechniętą osobę na stanowisko sprzedawcy, mile widziani studenci zaoczni

Opis stanowiska:

- aktywna, osobista obsługa klientów oparta o fachową pomoc w dobrze ubrań i elementów garderoby dla dzieci
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- dbanie o wizerunek firmy
- praca według standardów firmy
- raportowanie do przełożonych
- nadzór sprzedaży internetowej sklepu (allegro, sklep internetowy)
- prowadzenie profili społecznościowych firmy, strony internetowej firmy (treść)

Wymagania

- j. angielski (komunikatywny - rozmowa z klientami)
- minimum średnie wykształcenie
- mile widziane doświadczenie/znajomość rynku odzieżowego jako dodatkowy atut
- umiejętności obsługi klienta, łatwość nawiązywania kontaktów
- "żyłka handlowca"
- znajomość obsługi komputera, programów biurowych, internetu
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w pracę, sumienność, wysoka kultura osobista, uczciwość oraz samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
- chęć rozwoju osobistego

Oferujemy

Osobie zatrudnionej na w/w stanowisku oferujemy pracę na CAŁY LUB PÓŁ ETATU w stabilnej firmie w naszym SKLEPIE W CENTRUM KRAKOWA.

PRACA TAKŻE W WEEKENDY.

Zgłoszenia:
- CV
- list motywacyjny

Informacji telefonicznej nie udzielamy !

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”