Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku AIG - konsultant telefoniczny

Toruń

, Telmon

AIG - konsultant telefoniczny
Toruń

Opis stanowiska

Jesteś ambitny, nie boisz się wyzwań , chcesz nauczyć się profesjonalnie sprzedawać? –to zadzwoń, napisz maila, umów się na spotkanie. Otwórz się na nowy etap w swojej karierze zawodowej i zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży

Towarzystwo AIG jest światowym liderem w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Posiada 90 letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności ubezpieczeniowej i praktyki w obsłudze klienta. Kompleksowa oferta AIG, kierowana do instytucji i firm obejmuje wiele różnorodnych produktów i rozwiązań ubezpieczeniowych.
TELMON – autoryzowany Partner AIG - poszukuje do swojego oddziału w Toruniu osób dynamicznych nastawionych na kontakt z ludźmi i długofalową współpracę w zakresie telefonicznej sprzedaży usług ubezpieczeniowych.

Miejsce pracy: Toruń

Jako Konsultant będziesz odpowiedzialny za:

-profesjonalną obsługę Klienta poprzez odpowiednie doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów,
-budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
-kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Naszym Konsultantom gwarantujemy:
-stabilne zatrudnienie (umowa zlecenie) w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-wysokie wynagrodzenie 14zł brutto/1h + silnie motywujący system prowizyjny, nawet do kilkudziesięciu złotych za sprzedaż jednego ubezpieczenia,
-zdobycie cennego doświadczenia i umiejętności sprzedażowych oraz możliwość awansu,
-przyjazną i partnerską atmosferę pracy w młodym zespole,
-szkolenia produktowe i sprzedażowe mające na celu jak najlepiej przygotować Cię do pracy,
-atrakcyjny pakiet socjalny, zaplecze gastronomiczne, dostęp do firmowej biblioteki,
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, kart Multisport oraz dofinansowania do okularów korekcyjnych,

Wymagania

-jesteś w stanie poświęcić 6 godzin swojego wolnego czasu od poniedziałku do piątku pracując w systemie dwuzmianowym,
-nie masz problemów z dykcją,
-jesteś nastawiony na realizację powierzonych zadań i chętny do ciągłego poszerzania swojej wiedzy,
-obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu,
-jesteś zmotywowany i nastawiony na realizację powierzonych zadań.
To znaczy, że poszukujemy właśnie Ciebie!!!

Oferujemy

Nie jest ważny dla Nas Twój wiek , płeć. Nie istotne jest również to czy masz doświadczenie, czy dopiero zaczynasz je zdobywać. Liczy się dla Nas Twoje zaangażowanie i chęć do pracy.
Studencie- Jesteśmy elastyczni i dopasujemy Ci grafik do zajęć, tak byś miał możliwość pogodzić pracę ze studiami!!!
By nieco przybliżyć wizerunek firmy zapraszam do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej:
www.telmon.pl oraz do odwiedzenia Naszego Profilu na Facebooku

Prosimy o załączenie klauzuli.
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telmon Sp. z o.o. S.K.A. "