Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Konsultant Telefoniczny

Kielce

, Telbridge

Konsultant Telefoniczny
Kielce

Opis stanowiska

Od 11 lat pracujemy dla największych Partnerów z branży telekomunikacyjnej, finansowej i technologicznej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

W związku z rozwojem firmy oraz otwieraniem nowych projektów poszukujemy osób na stanowisko:

Telefoniczny Doradca Klienta

Wymagania

- telefoniczna obsługa Klientów firmy (poł. wychodzące)
- udzielanie Klientom informacji o ofercie firmy
- sprzedaż produktów z branży telekom
- dbanie o pozytywne relacje z Klientami

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach projektów telekomunikacyjnych, finansowych i bankowych
- stawkę godzinową do 15zł/h brutto + premię za sprzedaż
- umowę ze składkami ZUS
- profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie
- elastyczny grafik dopasowany do Twojego planu dnia
- komfortowe warunki pracy