Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik Działu Marketingu

Wrocław

, Europejskie Centrum Sportu i Nauki

Kierownik Działu Marketingu
Wrocław

Opis stanowiska

Europäisches Zentrum für Sport und Wissenschaft / Europejskie Centrum Sportu i Nauki
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego podlegająca
pod Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego poszukuje :

Praca : KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

Miejsce pracy : Wrocław
Zadania:
• Kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej
• Pozyskanie Leadów w postaci: telefon, e-mail, formularz kontaktowy
• Zwiększenie świadomości marki szkoły
• Konfiguracja narzędzia: Google Analytics oraz Tag Menagera - na stronie
• Dbanie o wizerunek firmy i wdrażanie najnowszych standardów marketingowych
• Odpowiedzialność za materiały reklamowe i marketingowe
• Planowanie i koordynacja działań w ramach programu lojalnościowego
• Remarketing
• Założenie konta Google AdWords
• Social Media
• Contentn Marketing
• Buuzz Marketing
• Monitorowanie działań konkurencji, analiza wyników sprzedaży własnych usług
• Zarządzanie budżetem z zakresu działań marketingowych

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie z zakresu marketingu, reklamy i ekonomii
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu
• Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
• Znajomość zagadnień marketingu i promocji, e-marketingu, social media i reklamy internetowej
• Przygotowywanie projektów, organizacja i realizacja koncepcji promocji
• Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu marketingu i reklamy (projektowanie pakietów specjalnych i okolicznościowych)
• Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
• Kreatywność i umiejętność organizacji pracy własnej i innych
• Prawo jazdy kat B

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację własnych ambitnych zadań