Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent/ka stomatologa z orzeczeniem

Warszawa

, Capital Work

Asystent/ka stomatologa z orzeczeniem
Warszawa

Opis stanowiska

Firma CapitalWork wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Asystent/ka stomatologa. Miejsce pracy: Ochota-Żoliborz lub Ochota – Ursynów (praca w dwóch placówkach).

Zakres obowiązków m. in. wsparcie pracy gabinetu od strony administracyjnej, pomoc dentystyczna, dbanie o dokumentację pacjentów, prowadzenie kalendarza wizyt

Wymagania

• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• wykształcenie kierunkowe
• bardzo dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań
• kreatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
• miła aparycja, wysoka kultura osobista

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w systemie dwuzmianowym
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju w renomowanej firmie