Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Inspektor Nadzoru Budowlanego

Poznań

, Grupa City Service

Inspektor Nadzoru Budowlanego
Poznań

Opis stanowiska

Zakres zadań:
• wykonywanie kontroli techniczno-budowlanych oraz nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych,
• współdziałanie z urzędami, instytucjami, osobami prawnymi i fizycznymi w zakresie wynikającym z przepisów prawa,
• terminowe przygotowanie odpowiedzi na pisma, skargi i wnioski dotyczące spraw technicznych,
• inicjowanie nowych rozwiązań usprawniających realizację zadań Działu Technicznego,
• wpisy w Książkach Obiektów Budowlanych oraz nadzór nad przechowywaniem dokumentacji technicznej budynków, teczek obiektów.

Wymagania

• uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - warunek konieczny;
• znajomość aktualnych przepisów prawa, a w szczególności : Prawa Budowlanego, rozporządzeń MSWIA w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych,
• doświadczenia w wykonywaniu kosztorysów oraz obsługi programu NORMA PRO,
• zdolności do samodzielnej organizacji pracy,
• komunikatywności,
• otwartości w zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu zawodowym.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• pakiet prywatnej opieki medycznej,
• możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej i rozwijającej się firmie,
• dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.