Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Copywriter/Redaktor - SEO, Socialmedia

Warszawa

, 3WStudio

Copywriter/Redaktor - SEO, Socialmedia
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja interaktywna 3WStudio zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz ich promocją w internecie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie odpowiedzialnej i kreatywnej osoby do pracy na stanowisku:

Copywriter - SEO, socialmedia

Zakres obowiązków:

- tworzenie tekstów na strony internetowe (artykuły, opisy produktów, newslettery),
- aktywne poszukiwanie źródeł informacji dotyczących opisywanych branż,
- tworzenie wpisów na wybranych portalach społecznościowych na potrzeby działań marketingowych,
- uzupełnianie o treści blogów firmowych, działów aktualności itp.,
- przygotowywanie tekstów dla zapleczy pod kątem SEO,
- tworzenie treści dla reklam tekstowych i graficznych,
- raportowanie wykonanych prac.

Wymagania

- doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu tekstów dla potrzeb internetu (SEO, SEM, socialmedia)
- umiejętność łatwego posługiwania się słowem pisanym,
- gotowość do poszerzania wiedzy z zakresu SEO oraz marketingu internetowego,
- otwartość na pracę w grupie i zaangażowanie w prowadzone projekty,
- obsługa paneli CMS (głównie Joomla, Wordpress i PrestaShop) - mile widziane, możliwe szkolenie,
- umiejętność poruszania się w obrębie portali społecznościowych (wpisy, wydarzenia, konkursy itp.),
- znajomość pakietu Office.

Oferujemy

- stałe wynagrodzenie,
- możliwość awansu w strukturze firmy,
- miłą atmosferę w pracy,
- elastyczne godziny pracy (w ramach pełnego etatu),
- możliwość poszerzenia kwalifikacji (np. kursy z zakresu marketingu internetowego).