Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

Wrocław

, Medipe Sp. z o.o.

Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej
Wrocław

Opis stanowiska

MEDIPE Sp. z o. o. to działająca prężnie od 2011 roku firma świadcząca usługi opiekuńcze w Niemczech.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- Prezentowanie usług firmy
- Budowanie długofalowych relacji z Opiekunkami / Opiekunami
- Prowadzenie negocjacji
- Aktualizowanie danych w systemie teleinformatycznym

Wymagania

- Wysoka motywacja skierowana na osiąganie celów sprzedażowych
-Doświadczenie w negocjacjach
- Organizacja pracy własnej na wysokim poziomie
- Umiejętność ustalania priorytetów
- Zdolność pracy pod presją czasu
- Terminowość, rzetelność, komunikatywność
-Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Kompleksowe szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
- Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Miłą i przyjazną atmosferę
- Ubezpieczenie medyczne